Otopark Kuralları


ŞEKEREVLER SİTESİ

SİTE İÇİ OTOPARK KURALLARI

  1. Sitemiz daire sayısınca (216), her daireye bir araç park yeri (kaldırımlar ve kapalı garaj dahil) tahsis edilmiştir. Tahsis edilen araç park yeri dışında fazla araç park yeri mevcut değildir. Bu nedenle, site sakinlerimiz kendilerine tahsis edilmiş olan araç park yerini kullanmalıdır.

  1. Araç park yerleri  numaralandığından, konuk araçları ancak daire sahibinin yeri boş ise (kendi yerine) site içerisine alınır. Aksi takdirde konuk araçları hiçbir suretle site içerisine alınmayacaktır.

  1. Bazı araç park yerlerinin darlığı nedeniyle araç park demiri ve çizgisine uygun bir şekilde park edilmesine özen gösterilmedir.

  1. Araçların site içinde park ve/veya seyir halinde iken zarar verilmesi durumunda taraflarca site müdürlüğüne veya güvenlik personeline bilgi verilmesinden sonra resmi işlemler başlatılacaktır.

  1. Otoparkta kendisine araç yeri tahsisi yapılmış olan site sakini, araç yerini kullanmayacak ise tahsisli yeri kullanacak site sakini ile birlikte site müdürlüğüne yazılı bilgi vermek zorundadır.

Güncelleme Tarihi

17 Temmuz 2014

A. ŞEHİRTAY